Kwiecień pełen sukcesów pingpongistów!
środa, 08 maj 2019

Początek kwietnia zaczął się od sukcesu uczennicy klasy VB – Wiktorii Saleckiej, która zajęła 33 miejsce w 3 Grand Prix Polski Żaków w Sępólnie Krajeńskim. Wiki wygrała grupę eliminacyjną i awansowała do turnieju głównego. W turnieju wzięło udział 91 dziewczynek z całej Polski

13 kwietnia w Zamościu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaków, w których Wiktoria Salecka okazała się bezkonkurencyjna zdobywając Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Żaków, II miejsce w grze podwójnej orazwspólnie z Szymonem Sałagą VI miejsce w grze mieszanej. Pozostalinasi uczniowie zajęli także wysokie miejsca:
Szymon Sałaga – II miejsce w grze podwójnej oraz III-IV miejsce indywidualnie.
Nikodem Tylec – V-VIII miejsce w grze podwójnej, oraz V-VIII miejsce w grze pojedynczej.
Antonina Serafin – V-VIII miejsce indywidualnie.

14 kwietnia, również w Zamościu przeprowadzone zostały Eliminacje do Mistrzostw Polski Żaków, w których Wiktoria Salecka wywalczyła I miejsce i awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w czerwcu w Krakowie.

27 kwietnia w Stróży w Drużynowych Mistrzostwach Województwa zawodnicy klubu Żaczek Fajsławice Wiktoria Salecka i Katarzyna Kowalska zajęły I miejsce, a Szymon Sałaga i Tylec Nikodem –IV miejsce.

Gratulacje dla uczniów, rodziców oraz trenera pana Tadeusza Bochniarza.