Igrzyska Młodzieży – zawody powiatowe w piłce nożnej
czwartek, 09 maj 2019

W dnia 4 kwietnia 2019 roku na orliku PSP nr 1 w Krasnymstawie odbyły się zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt w roczniku 2003-2005. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, które drogą losowania podzielono na dwie grupy. W grupach obowiązywał system rozgrywek "każdy z każdym". Fazę grupową wygrały PSP nr 4 Krasnystaw i Gim. w Izbicy. Nasza drużyna zajęła V miejsce i wystąpiła w składzie : Aleksandra Robak, Wiktoria Wasil, Katarzyna Ruszniak i Patrycja Bubicz (klasa VIII), Julia Chruściel i Jagoda Kosmala (klasa VII), Daria Sawa, Milena Tomczyk, Klaudia Natoniewska, Ewelina Pasternak, Kornelia Nikiel i Karolina Kiszczak (klasa IIIA i IIIB Gimnazjum) .

Natomiast 5 kwietnia 2019 roku na orliku PSP nr 1 w Krasnymstawie w ramach Igrzysk Młodzieży odbyły się zawody w piłce nożnej chłopców. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy. Zwycięsko z fazy grupowej wyszli reprezentanci gospodarzy i PSP nr 4 w Krasnymstawie. Drużyna chłopców pod opieką pana Marka Borowika zajęła IV miejsce .

Szkołę reprezentowali: Karol Błaziak, Patryk Kostka, Paweł Chruściel, Wiktor Dzirba, Szymon Szichowicz, Krystian Olech (klasa VIII), Stanisław Gieracz (klasa VII), Szymon Deresz, Oskar Chmiel, Marceli Krzykała, Daniel Paluch i Wiktor Stefaniak (klasa III a i b Gimnazjum).