Dzień Patrona w Siedliskach Drugich
sobota, 18 maj 2019

I Międzyszkolnym Konkursem Pieśni Religijnej„Pieśni i piosenki związane z życiem św. Jana Pawła II” rozpoczęło się świętowanie Dnia Patrona w Szkole Podstawowej im. bł. Jana Pawła II w Siedliskach Drugich, w którym wzięliśmy udział. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

• w kategorii solistów z klas IV – VI  - Filip Bogusz,
  • w kategorii solistów z klas VII, VIII i III gimnazjum – Weronika Brzozowska.

Filip piosenką pt. „Wadowice – moje miasto” wyśpiewał II miejsce, natomiast Weronika otrzymała wyróżnienie za interpretację utworu pt. „Spójrz z góry Ojcze Święty”.

Podczas uroczystości nastąpiło również rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Jan Paweł II w oczach dzieci”, w którym wzięły udział dzieci przedszkolne. Prace trojga naszych dzieci zostały nagrodzone. Jakub Florek z kl. „0”b otrzymał III nagrodę, natomiast Zuzia Mazurek  z grupy pięciolatków i Nastusia Krupa z grupy czterolatków – wyróżnienia. Gratulacje!