Zabawy w Jankes Kids - nagroda 5-latków
środa, 05 czerwiec 2019

4 czerwca 2019r. 5-latki wybrały się do Centrum Edukacji i Rozrywki dla Dzieci i Młodzieży Jankes KIDS w Fajsławicach.

Wstęp był nagrodą w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy wykonany techniką łączenia papierowych kółek pod patronatem Wójta Gminy Fajsławice Pana Janusza Pędzisza. Organizatorem konkursu była Fundacja Janosik.

Dzieci z wielką przyjemnością korzystały z atrakcji jakie oferowało im Centrum Rozrywki. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się warsztaty kulinarne ,,Przygotowanie zdrowej pizzy” w restauracji Jankes KIDS, a pizza przygotowana własnoręcznie smakowała wyśmienicie.

5-latki bardzo dziękują Wójtowi Gminy Fajsławice Panu Januszowi Pędziszowi oraz Fundacji Janosik za tę wspaniałą nagrodę. Wyrażają też wdzięczność swoim Rodzicom, którzy w dużej mierze przyczynili się do wygrania konkursu.