Dobry występ Wiktorii Saleckiej na Mistrzostwach Polski Żaków w Krakowie
środa, 03 lipiec 2019

W sobotę 8 czerwca ruszyła ostatnia rywalizacja w kategorii żaków w ramach Mistrzostw Polski rozgrywanych w stolicy Małopolski – Krakowie. Startowała w nich przedstawicielka naszej szkoły, uczennica klasy VB – Wiktoria Salecka. Swój pierwszy pojedynek w grupie rozpoczęła z wyżej notowaną zawodniczką bardzo dobrze i wygrała  pierwszego seta. Jednak nie wytrzymała do końca i przegrała pierwszy mecz. Kolejne pojedynki niestety po walce zakończyły się przegraną. W międzyczasie zostały rozegrane gry podwójne, w których nasza uczennica wystąpiła z Marią Karczmarz z Lewartu Lubartów. Niestety nie udało się dziewczynkom wygrać pierwszego spotkania z wyżej rozstawionymi przeciwniczkami.

Mimo przegranych należą się gratulacje, ponieważ Wiktoria w ciągu tego roku wygrała wszystkie zawody w województwie i awansowała na miejsce 47 w rankingu ogólnopolskim. Jest to największy sukces w tym roku szkolnym w naszej szkole. Gratulacje dla Wiktorii i pana Tadeusza Bochniarza. Brawo Wiki!

zdjęcia