Tonometr dla Tomka
wtorek, 04 luty 2020

Szkolny Klub Wolontariusza oraz Samorządy Uczniowskie naszej szkoły zachęcają wszystkich uczniów i ich rodziców do włączenia się w akcję pomocy jednemu z naszych uczniów "Tonometr dla Tomka".

Tomek jest uczniem klasy pierwszej i choruje na nieuleczalną chorobę - jaskrę wrodzoną z zamkniętym kątem przesączania, która powoduje u niego stopniową utratę wzroku.

Jako cała społeczność szkolna możemy mu pomóc poprzez wsparcie finansowe, które zostanie przekazane na zakup specjalnego urządzenia - tonometru, które pozwoli mieć chorobę Tomka pod stałą kontrolą tj. przeprowadzać badania wzroku w domu, a tym samym ograniczyć stresujące wizyty w klinice.

Link do zbiórki zorganizowanej przez rodziców Tomka w serwisie Pomagam.pl można znaleźć tutaj.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji na terenie szkoły i udostępniania zbiórki na portalach społecznościowych. Liczy się każda złotówka.