piątek, 26 kwiecień 2019
25 kwietnia 2019 r. na terenie ośrodka szkoleniowego Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie przeprowadzono eliminacje wojewódzkie XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem…(czytaj dalej)
czwartek, 25 kwiecień 2019
Informujemy, że dnia 26 kwietnia 2019r. (piątek) wyjazd na basen odbędzie się.
środa, 24 kwiecień 2019
Zgodnie z wcześniejszym komunikatem dotyczącym przystąpienia naszej szkoły do strajku informujemy, że strajk trwa nadal – do odwołania. Równocześnie przypominamy, że w okresie strajku szkoła zapewnia opiekę i bezpieczeństwo dzieciom, które zgłoszą…(czytaj dalej)
czwartek, 18 kwiecień 2019
"Noc Wielkanocna jest nocą nadzwyczajną,kiedy moc zmartwychwstałego Chrystusapokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci,zapala w sercach wierzących nadzieję i radość."św. Jan Paweł II Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy złożyć naszym uczniom,…(czytaj dalej)
sobota, 13 kwiecień 2019
2 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy na Temat Autyzmu. Dzień ten został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2008r. Uznało ono autyzm za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata - obok raka, cukrzycy czy AIDS.…(czytaj dalej)
piątek, 05 kwiecień 2019
Dnia 2 kwietnia 2019r. w Sali Kinowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gala podsumowująca Konkurs Plastyczny ,,Żyj zdrowo” organizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krasnymstawie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie…(czytaj dalej)
piątek, 05 kwiecień 2019
Dnia 1 kwietnia 2019r. uczniowie kl. Ia i Ib odwiedzili Urząd Pocztowy w Fajsławicach. Dzięki uprzejmości pani Naczelnik pierwszoklasiści mieli okazję przyjrzeć się z bliska pracy urzędników pocztowych oraz poznać zakres usług wykonywanych na poczcie. Dowiedzieli…(czytaj dalej)
środa, 03 kwiecień 2019
3 kwietnia 2019r. uczniowie klas piątych, pod opieką wychowawczyń – pani Beaty Świstowskiej i pani Dagmary Soskiej oraz pani Iwony Sałagi udali się na wycieczkę do Lublina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Teatrze im. Juliusza Osterwy i obejrzenie spektaklu…(czytaj dalej)
środa, 03 kwiecień 2019
Informuję, że od dnia 8 kwietnia 2019r. do odwołania w Szkole Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Fajsławicach rozpocznie się akcja strajkowa. W związku z powyższym zmianie ulegnie organizacja pracy szkoły, tzn.: 8,9 kwietnia będą zorganizowane tylko…(czytaj dalej)
wtorek, 02 kwiecień 2019
W bieżącym roku szkolnym nasze klasy pierwsze pod opieką swoich wychowawczyń Pani Haliny Błaziak i Pani Ewy Szyszko realizowały program X-tej edycji Akademii Bezpiecznego Puchatka. Jest to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół…(czytaj dalej)