niedziela, 16 luty 2020
Walentynki to dobra okazja do świętowania. W naszej szkole od kilku dni działała poczta walentynkowa. Każdy z uczniów mógł wrzucić do skrzynki kartki walentynkowe, które zostały rozdane w czwartek, 13 lutego na dyskotece. Wszyscy miłośnicy tańca…(czytaj dalej)
piątek, 14 luty 2020
Dzień Babci i Dziadzia obchodziliśmy tym roku 14 lutego, a więc w dzień Św. Walentego, by uczcić wzajemną miłość wnucząt i dziadków. Zazwyczaj to Babcia i Dziadzio opowiadają lub czytają swoim wnuczętom bajki. Tym razem jednak to dzieci opowiedziały te…(czytaj dalej)
czwartek, 13 luty 2020
W Hrubieszowie i Szczebrzeszynie w dniach 11-12 lutego odbyły się rejonowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w tenisie stołowym drużynowym. W kategorii młodszej drużyny dziewcząt i chłopców w składzie: Wiktoria Salecka i Antonina Serafin oraz Szymon Sałaga i Nikodem…(czytaj dalej)
czwartek, 13 luty 2020
Potrzeba komunikowania się z otoczeniem jest jedną z podstawowych potrzeb każdego młodego człowieka. Mowa, dźwięki pomagają im poznać świat, zdobyć wiadomości, przyswoić pewne myśli, uczucia, postawy. Podczas warsztatów dziennikarskich przeprowadzonych w…(czytaj dalej)
środa, 12 luty 2020
Uprzejmie informujemy, że Grupa Wydawnicza Słowo, wydawca Super Tygodnia w Krasnymstawie, Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie i Urząd Miasta Krasnystaw organizują kolejną edycję plebiscytu na Sportowca Roku Powiatu Krasnostawskiego. Czytelnicy Super Tygodnia w Krasnymstawie…(czytaj dalej)
czwartek, 06 luty 2020
W dniach 01-02 lutego w Łucce odbyły się III Turnieje Kwalifikacyjne w tenisie stołowym w kategorii: Żaczek, Młodziczek, Kadetek i Juniorek. Szkołę reprezentowały: Julia Prokop, Dominika Błaszczak, Alicja Bochniarz, Nikola Baran, Antonina Serafin, Wiktoria Salecka,…(czytaj dalej)
wtorek, 04 luty 2020
Szkolny Klub Wolontariusza oraz Samorządy Uczniowskie naszej szkoły zachęcają wszystkich uczniów i ich rodziców do włączenia się w akcję pomocy jednemu z naszych uczniów "Tonometr dla Tomka". Tomek jest uczniem klasy pierwszej i choruje na nieuleczalną…(czytaj dalej)
poniedziałek, 03 luty 2020
W II semestrze bieżącego roku szkolnego nauczyciele klas 4-8 będą dostępni na konsultacje w ww. terminach: Harmonogram konsultacji z nauczycielami dostępny jest także w wersji pdf (do druku) tutaj
czwartek, 30 styczeń 2020
Ponizej przedstawiamy nowy harmonogram dowozu uczniów, który będzie obowiązywał w II semestrze roku szkolnego 2019/2020 od 03 lutego 2020 roku (poniedziałek). Autobus szkolnyKURS I7:05 - Suchodoły I (góra)7:08 - Suchodoły II (zakręt)7:10 - Suchodoły…(czytaj dalej)
środa, 29 styczeń 2020
Przedstawiamy ofertę zdjęć jaka będzie dostępna w naszej szkole w dniach 31 stycznia - 4 lutego. Szczegółowy harmonogram przedstawia się następująco: 31 stycznia (piątek) i 3 lutego (poniedziałek) - klasy 1-8; 4 lutego (wtorek) - oddziały przedszkolne. Z ofertą…(czytaj dalej)