poniedziałek, 14 czerwiec 2021
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych z Krasnegostawu po raz kolejny organizuje wyjazd na wypoczynek letni w formie kolonii w 2021 r. w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników…(czytaj dalej)
piątek, 11 czerwiec 2021
Zachęcamy wszystkich rodziców do obejrzenia wideokonferencji „Kocham i wspieram – rodzicielskie SOS w czasie pandemii” zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty w Lublinie w dniu 31 maja 2021r. Wideokonferencja adresowana jest do rodziców uczniów…(czytaj dalej)
piątek, 11 czerwiec 2021
Dziś (11.06) zaczyna się Euro 2021 , święto sportu, więc u nas w przedszkolu też mieliśmy dzisiaj święto sportu, a właściwie Dzień Sportu.  Jak prawdziwi sportowcy rozpoczęliśmy od hymnu i rozgrzewki. Następnie przedszkolaki mierzyły się z różnymi…(czytaj dalej)
wtorek, 08 czerwiec 2021
Dzień Dziecka to najbardziej wyczekiwany dzień przez wszystkie przedszkolaki. Swoje święto obchodzą zawsze z niespodziankami i dobrą zabawą. Tym razem też tak było, ponieważ panie postarały się zapewnić dzieciom wiele atrakcji – wycieczkę z ogniskiem, podchody,…(czytaj dalej)
wtorek, 08 czerwiec 2021
Zespół Szkół w Piaskach zaprasza tegorocznych absolwentów klasy ósmej do kontynuowania nauki na oferowanych kierunkach  w technikum oraz szkole branżowej, z którymi zapoznać można się w Profilu Kandydata systemu rekrutacji elektronicznej…(czytaj dalej)
poniedziałek, 07 czerwiec 2021
W sobotę 5 czerwca w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 49 w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w tenisie stołowym. Z województwa lubelskiego i podlaskiego udział wzięło 24 dziewczęta i 24 chłopców wyłonionych…(czytaj dalej)
poniedziałek, 07 czerwiec 2021
Tradycją naszej szkoły jest organizowanie w maju Powiatowej Olimpiady Ortograficznej. Niestety sytuacja związana z epidemią COVID-19 uniemożliwiła przeprowadzenie konkursu o zasięgu powiatowym. Dlatego zespół edukacji wczesnoszkolnej postanowił zorganizować…(czytaj dalej)
poniedziałek, 07 czerwiec 2021
W dniu 29 maja w Łucce odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Uczniowskich Klubów Sportowych i szkół w tenisie stołowym. Do rozgrywek przystąpiło 15 szkół i UKS-ów z województwa lubelskiego. Drużyna UKS „Żaczek”…(czytaj dalej)
czwartek, 03 czerwiec 2021
Już po raz dwudziesty pierwszy Towarzystwo Nasz Dom zorganizowało akcję Góra Grosza. Od wielu lat nasza szkoła włącza się do zbiórki monet. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w domach dziecka czy…(czytaj dalej)
środa, 02 czerwiec 2021
W imieniu Lubelskiego Kuratora Oświaty - Pani Teresy Misiuk - serdecznie zapraszamy Rodziców do udziału w wydarzeniu online dotyczącym szczepień nastolatków, które odbędzie się w dniu 7 czerwca (poniedziałek ) 2021r. w godz. 16.30-17.30. Podczas…(czytaj dalej)