Plan lekcji rok 2018/2019 semestr II

 Plany lekcji są również dostępne do pobrania w jednym pliku pdf tutaj


Klasa 1A - Ewa Szyszko

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 ksz.zint kszt. zint.
kszt.zint kszt.zint kszt.zint
2 8:55- 9:40 kszt.zint język angielski religia kszt.zint kszt.zint
3 9:55- 10:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
4 10:50- 11:35 kszt.zint kszt.zint  kszt.zint religia kszt. zint
5 11:55- 12:40    
zdw język angielski
kszt.zint

 

Klasa 1B -Halina Błaziak

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 kszt.zint kszt. zint
kszt.zint kszt. zint
kszt.zint
2 8:55- 9:40 religia kszt.zint  kszt.zint kszt.zint kszt.zint
3 9:55- 10:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
4 10:50- 11:35 kszt.zint język angielski kszt.zint  kszt.zint kszt.zint
5 11:55- 12:40  język angielski religia  zdw    

 

Klasa 2A - Wiesława Sidor

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
2 8:55- 9:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint  kszt.zint kszt.zint
3 9:55- 10:40 kszt.zint kszt. zint kszt.zint język angielski kszt.zint
4 10:50- 11:35 kszt.zint religia kszt.zint kszt.zint kszt.zint
5 11:55- 12:40  kszt.zint   język angielski
religia   zdw

 

Klasa 2B - Joanna Kulbaka

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 kszt.zint język angielski kszt.zint język angielski kszt.zint
2 8:55- 9:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint  kszt.zint kszt.zint
3 9:55- 10:40 religia kszt. zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
4 10:50- 11:35 kszt.zint kszt. zint kszt.zint kszt. zint
kszt.zint
5 11:55- 12:40  kszt.zint   kszt. zint
zdw   religia

 

Klasa 3 - Urszula Paluch

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 religia kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
2 8:55- 9:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
3 9:55- 10:40 kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint kszt.zint
4 10:50- 11:35 kszt.zint kszt.zint religia kszt.zint kszt.zint
5 11:55- 12:40 język angielski   kszt.zint  zdw język angielski

 
Klasa 4A - Alicja Greczkowska

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 godz-wych religia historia plastyka matematyka
2 8:55- 9:40 język angielski matematyka matematyka muzyka język polski
3 9:55- 10:40 w-f w-f język polski język polski język angielski
4 10:50- 11:35 język polski język polski w-f matematyka religia
5 11:55- 12:40 przyroda język angielski  informatyka w-f przyroda
6 12:50- 13:35     technika matematyka  
7  13:40- 14:25          

 

Klasa 4B - Ewa Kasprzak

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 język angielski język polski język polski język polski
język angielski
2 8:55- 9:40 religia matematyka informatyka plastyka matematyka
3 9:55- 10:40 w-f w-f język angielski muzyka religia
4 10:50- 11:35 matematyka godz-wych w-f przyroda język polski
5 11:55- 12:40 technika historia matematyka w-f przyroda
6 12:50- 13:35 język polski     matematyka  
7  13:40- 14:25          


Klasa 5A - Dagmara Soska

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 język polski
geografia matematyka muzyka język polski
2 8:55- 9:40 matematyka w-f język angielski informatyka w-f
3 9:55- 10:40 religia język polski biologia język angielski matematyka
4 10:50- 11:35 plastyka język angielski język polski w-f technika
5 11:55- 12:40 historia matematyka godz-wych język polski religia
6 12:50- 13:35 w-f     historia  

 

Klasa 5B - Beata Świstowska

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 plastyka
historia język angielski
język polski technika
2 8:55- 9:40 godz-wych
język polski język polski biologia informatyka
3 9:55- 10:40 język angielski
w-f muzyka matematyka w-f
4 10:50- 11:35 język polski matematyka geografia historia matematyka
5 11:55- 12:40 w-f religia matematyka w-f  język polski
6 12:50- 13:35 religia       język angielski


Klasa 6 - Ewa Salecka

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00 - 8:45 matematyka
matematyka religia  przyroda historia
2 8:55 - 9:40 język polski
religia
język polski język polski przyroda
3 9:55 - 10:40 język polski
język angielski
technika plastyka język polski
4 10:50 - 11:35 w-f w-f matematyka język angielski w-f
5 11:55 - 12:40 muzyka historia przyroda matematyka zajęcia komputerowe
6 12:50 - 13:35 język angielski
język polski godz-wych w-f matematyka
7 13:40- 14:25          

  

Klasa 7 - Jadwiga Bednarczyk

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 w-f fizyka fizyka matematyka chemia
2 8:55 - 9:40 inf / j. niem biologia j. niem / j. ang godz-wych język polski
3 9:55 - 10:40 j.niem / inf matematyka  matematyka geografia  geografia
4 10:50 - 11:35 biologia  chemia j. ang / j. niem język polski  język angielski
5 11:55 - 12:40 język polski w-f język polski historia  matematyka
6 12:50 - 13:35 religia język polski historia plastyka muzyka
7 13:40- 14:25  język angielski religia w-f  w-f doradztwo zawodowe

 

Klasa 8 - Monika Dumała

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 matematyka chemia język polski chemia fizyka
2 8:55 - 9:40 w-f w-f matematyka religia historia
3 9:55 - 10:40 język polski matematyka  w-f / j. niem wos język polski
4 10:50 - 11:35 fizyka historia biologia godz-wych geografia
5 11:55 - 12:40  religia język polski wos  język polski matematyka
6 12:50 - 13:35 inf / j. niem  język angielski  j. niem / w-f język angielski  w-f
7 13:40- 14:25 j. niem / inf  język polski edb  matematyka  język angielski
8 14:30 - 15:15         doradztwo zawodowe

 

Klasa 3A gimnazjum - Tomasz Bogusz

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 język niemiecki w-f zajęcia artystyczne edb geografia
2 8:55 - 9:40 matematyka fizyka religia język polski język angielski
3 9:55 - 10:40 biologia historia  język polski matematyka informatyka
4 10:50 - 11:35 język angielski język polski matematyka sks  fizyka
5 11:55 - 12:40 historia chemia  w-f język angielski sks
6 12:50 - 13:35  język polski zajęcia techniczne geografia  wos matematyka
7 13:40- 14:25       religia godz-wych

 

Klasa 3B gimnazjum - Marek Borowik

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 język polski w-f matematyka historia język polski
2 8:55 - 9:40  biologia chemia historia geografia język angielski
3 9:55 - 10:40 matematyka język polski edb język polski matematyka
4 10:50 - 11:35 język angielski fizyka fizyka  sks zajęcia artystyczne
5 11:55 - 12:40 język niemiecki matematyka  w-f język angielski sks
6 12:50 - 13:35 wos  zajęcia techniczne informatyka  religia geografia
7 13:40- 14:25  religia   godz-wych