Uczniowie

rok szkolny 2018/2019

Klasa IA
Wychowawca: Pani Ewa Szyszko

  1. Cholewa Kacper
  2. Deresz Aleksander
  3. Jagiełło Aleksandra
  4. Kiszczak Oliwia
  5. Kosierb Jan
  6. Kozioł Ewelina
  7. Kozioł Lena
  8. Majchrowska Łucja
  9. Paluch Antoni
  10. Piórkowska Oliwia
  11. Pochwatka Zuzanna
  12. Poniedziałek Oskar
  13. Rozwałka Karolina
  14. Ruszniak Julia
  15. Skrzypczak Karolina
  16. Tarczyński Marcel
  17. Zieliński Tomasz

 

Klasa IB
Wychowawca: Pani Halina Błaziak

  1. Bubicz Zuzanna
  2. Fornal Krzysztof
  3. Gąsak Gabriel
  4. Jarosz Natalia
  5. Kaisz Klara
  6. Kondratiuk Róża
  7. Kozak Szymon
  8. Mazurek Jakub
  9. Niścior Maja
  10. Nowak Jakub
  11. Rekuta Dawid
  12. Ruszniak Filip
  13. Serafin Lena
  14. Smogorzewski Piotr
  15. Stępniak Jadwiga
  16. Wójcik Mikołaj

 

Klasa IIA
Wychowawca: Pani Wiesława Sidor

  1. Bochniarz Alicja
  2. Bochyński Bartłomiej
  3. Brzozowski David
  4. Bubicz Michał
  5. Ciempiel Dawid
  6. Dudała Małgorzata
  7. Kozioł Robert
  8. Kozioł Wiktor
  9. Kutnik Jakub
  10. Mazurek Jagoda
  11. Posuniak Paweł
  12. Prokop Julia
  13. Ruszniak Natalia

 

Klasa IIB
Wychowawca: Pani Joanna Kulbaka

  1. Baran Nikola
  2. Błaszczak Dominika
  3. Cichosz Filip
  4. Jania Filip
  5. Kosmala Julia
  6. Krawczyńska Zofia
  7. Mazurek Jakub
  8. Opalski Filip
  9. Staniak Jakub
  10. Sysa Mikołaj
  11. Surma Mikołaj
  12. Tujaka Kacper
  13. Wilk Antoni

 

Klasa III
Wychowawca : Pani Urszula Paluch

  1. Dadak Eliza
  2. Haratym Krzysztof
  3. Idzik Antonina
  4. Jarosz Sylwia
  5. Kasperek Szymon
  6. Kokuszko Igor
  7. Majewska Julia
  8. Olech Maciej
  9. Surma Krzysztof
  10. Woliński Adam

 

Kl. IVA
Wychowawca: Pani Alicja Greczkowska

  1. Bogusz Filip
  2. Bubicz Szymon
  3. Burdzanowska Julia
  4. Cholewa Angelika
  5. Cholewa Franciszek
  6. Cholewa Nikola
  7. Dąbska Maria
  8. Dzirba Paweł
  9. Kasprzak Zuzanna
  10. Kosierb Amelia
  11. Kulbaka Wiktoria
  12. Kulbaka Wiktoria
  13. Madeja Anna
  14. Niścior Kinga
  15. Serafin Antonina
  16. Steć Hanna
  17. Szpot Wiktor
  18. Wilk Kuba

 

Kl. IVB
Wychowawca: Pani Ewa Kasprzak

  1. Brzozowski Szymon
  2. Bubicz Karina
  3. Denis Krzysztof
  4. Dzirba Marcin
  5. Gąsak Filip
  6. Jagiełło Karol
  7. Jagiełło Maja
  8. Jankowska Kinga
  9. Kozioł Grzegorz
  10. Marek Karina
  11. Niścior Patryk
  12. Paluch Karolina
  13. Przytuła Antoni
  14. Ruszniak Karol
  15. Sobczak Wiktoria
  16. Waryszak Krystian

 

Kl.  VA
Wychowawca : Pani Dagmara Soska

  1. Błaziak Julia
  2. Błaziak Kacper
  3. Dańko Filip
  4. Drążek Maria
  5. Gede Alicja
  6. Jaszak Katarzyna
  7. Kasperek Arkadiusz
  8. Kostecki Artur
  9. Kuter Mikołaj
  10. Kutnik Wiktoria
  11. Mazurek Amelia
  12. Mazurek Julia
  13. Mazurek Oliwia
  14. Olech Maja
  15. Pastuszak Malwina
  16. Pawelec Piotr
  17. Posuniak Patryk
  18. Rogulski Igor
  19. Rybak Kinga
  20. Surowiec Julia
  21. Suszek Bartłomiej
  22. Tylec Gabriel
  23. Tylec Nikodem

 

Klasa VB
Wychowawca: Pani Beata Świstowska

  1. Baran Błażej
  2. Baran Daniel
  3. Bubicz Karol
  4. Buchajczyk Bartosz
  5. Chruściel Wiktoria
  6. Dobrzyński Kacper
  7. Granat Hanna
  8. Jagiełło Aleksandra
  9. Kostka Karol
  10. Kostka Radosław
  11. Krupa Amelia
  12. Kulbaka Mateusz
  13. Latkowski Narcyz
  14. Marek Mikołaj
  15. Pioś Matylda
  16. Pędzisz Zuzanna
  17. Ruszniak Natalia
  18. Salecka Wiktoria
  19. Sałaga Szymon
  20. Sarnecka Kaja
  21. Świstowski  Antoni
  22. Tarczyńska Klaudia
  23. Tujaka Kuba

 

Kl. VI
Wychowawca:  Pani Ewa Salecka

  1. Baran Kamil
  2. Błaszczak Klaudia
  3. Błaziak Kornelia
  4. Błaziak Michał
  5. Borek Gabriela
  6. Chmiel Hubert
  7. Ciempiel Patryk
  8. Drobek Damian
  9. Dzirba Mikołaj
  10. Kostecki Marcin
  11. Kozioł Anna
  12. Krzyżanowska Wiktoria
  13. Kulbaka Jakub
  14. Mączka Katarzyna
  15. Olech Filip
  16. Pitucha Jakub
  17. Rozwałka Martyna
  18. Sobczak Elżbieta
  19. Szpot Jan
  20. Sysa Oliwia
  21. Tkaczyk Igor
  22. Ulewicz Maja
  23. Wasil Dawid
  24. Wasil Tomasz
  25. Wójcik Natalia
  26. Wójcik Urszula

 

Kl. VII
Wychowawca: Pani Jadwiga Bednarczyk

  1. Baran Wiktoria
  2. Błaziak Maciej
  3. Bogusz Kinga
  4. Chruściel Julia
  5. Cichosz Patrycja
  6. Depa Olaf
  7. Dolebska Barbara
  8. Drążek Luiza
  9. Gieracz Stanisław
  10. Greczkowski Jakub
  11. Gruszczyńska Karolina
  12. Jankowska Klaudia
  13. Jurasz Igor
  14. Kasperek Maciej
  15. Kiszczak Aleksandra
  16. Kochański Kamil
  17. Kosmala Jagoda
  18. Kulbaka Anna
  19. Kuter Bartłomiej
  20. Strefner Maciej
  21. Szwedo Szymon
  22. Świstowska Zofia
  23. Wiącek Karolina
  24. Wolińska Victoria
  25. Wójcik Kinga
  26. Wójcik Maja

 

KL. VIII
Wychowawca: Wojciech Wypych

  1. Błaziak Karol
  2. Błaziak Patryk
  3. Brzozowska Weronika
  4. Bubicz Patrycja
  5. Chruściel Paweł
  6. Chwil Emilia
  7. Dzirba Wiktor
  8. Gruszczyńska Magdalena
  9. Hanc Weronika
  10. Jagiełło Jakub
  11. Kasprzak Gabriela
  12. Kociuba Wiktoria
  13. Kondratiuk Artur
  14. Kostka Patryk
  15. Kozioł Michał
  16. Krysa Gabriel
  17. Krysa Klaudia
  18. Latkowska Angelika
  19. Natoniewska Kinga
  20. Olech Krystian
  21. Robak Aleksandra
  22. Ruszniak Kacper
  23. Ruszniak Katarzyna
  24. Salecki Sebastian
  25. Stefaniak Julia
  26. Szichowicz Szymon
  27. Wasil Wiktoria
  28. Wilk Igor
  29. Wójcik Julia
  30. Zając Ewelina

 

Klasa IIIA gimnazjum
Wychowawca: Pan Tomasz Bogusz

  1. Chmiel Oskar
  2. Chruściel Aleksandra
  3. Haratym Natalia
  4. Kasperek Wiktor
  5. Kowalska Dominika
  6. Król Jakub
  7. Krzykała Marceli
  8. Mączka Kacper
  9. Natoniewska Klaudia
  10. Nikiel Kornelia
  11. Paluch Bartosz
  12. Paluch Daniel
  13. Pasternak Ewelina
  14. Stacharska Magdalena
  15. Stefaniak Wiktor
  16. Witakowski Marcel
  17. Wójcik Zuzanna
  18. Wróbel Kinga

 

Klasa IIIB gimnazjum
Wychowawca: Pan Marek Borowik

  1. Błaziak Łukasz
  2. Błaziak Patryk
  3. Błaziak Szymon
  4. Czajka Szymon
  5. Deresz Szymon
  6. Kiszczak Karolina
  7. Kostecki Krzysztof
  8. Kutnik Kamil
  9. Paluch Małgorzata
  10. Prokop Jakub
  11. Ruszniak Katarzyna
  12. Rybak Dawid
  13. Sawa Daria
  14. Surma Amelia
  15. Tomczyk Milena
  16. Wasil Jakub