Szkolny Klub Wolontariusza

„Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
nie przez to, kim jest,
lecz przez to,
czym się dzieli z innymi.”
Jan Paweł II

Witamy w miejscu poświęconym działalności Szkolnego Klubu Wolontariusza. Znajdziecie tu wszelkie informacje związane z działaniami podejmowanymi przez uczniów i nauczycieli w ramach szeroko pojętego wolontariatu oraz działalności charytatywnej. Działania tego typu nasza szkoła podejmuje już od dawna a w tym miejscu będziemy mogli je zaprezentować i promować.

Do pobrania:
Regulamin Szkolnego Klubu Wolontariusza
Pisemne zobowiązanie Wolontariusza
Plan pracy SKW w roku szkolnym 2017/2018

Działania podejmowane przez Szkolny Klub Wolontariusza we współdziałaniu ze Szkolnym Samorządem Uczniowskim w roku szkolnym 2017/2018:

1. Zbiórka plastikowych zakrętek w ramach "Zakręconej akcji" na pomoc podopiecznym Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie.
  2. Zorganizowanie zbiórki maskotek i książek dla dzieci oraz przekazanie ich Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie jako prezentów mikołajkowych.
  3. Zbiórka karmy suchej i mokrej dla schroniska dla zwierząt w Krzesimowie.
  4. Akcja "Góra grosza".

ferie