środa, 05 styczeń 2022
Informujemy, iż zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia, 10 stycznia 2022r. (poniedziałek) uczniowie klas 1-8 wracają do nauki w trybie stacjonarnym. Organizacja pracy szkoły będzie odbywać się w reżimie sanitarnym…(czytaj dalej)
środa, 12 styczeń 2022
Tradycyjnie, jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia, odbyły się w naszej szkole jasełka. W przedstawieniu pt. „Ziemia i niebo drży od tej Miłości Maleńkiej” wzięli udział uczniowie klas drugich oraz klasy pierwszej i ósmej. Uroczystość…(czytaj dalej)
środa, 29 grudzień 2021
W okresie przedświątecznym klasy I-III udały się do Centrum Promocji Produktu Lokalnego w Boniewie, gdzie uczestniczyły w warsztatach kulinarno-plastycznych. Efektem pracy były smakowite pierniki i amoniaczki wykonane wg. babcinego przepisu oraz ozdobne pojemniki…(czytaj dalej)
czwartek, 23 grudzień 2021
W środę 22 grudnia w oddziałach przedszkolnych wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami zasiadły do spotkań wigilijnych. Każdy stół był odświętnie przystrojony i zastawiony potrawami przygotowanymi przez rodziców przedszkolaków. Zanim jednak dzieci…(czytaj dalej)
wtorek, 21 grudzień 2021
Magia Świąt znów zawitała do naszego przedszkola, a to za sprawą świątecznego przedstawnienia przygotowanego przez profesjonalne aktorki z oddziałów przedszkolnych i dyrekcję szkoły. Przygody Wandzi zostały uwiecznione w postaci fimu, więc zapraszamy…(czytaj dalej)
wtorek, 21 grudzień 2021
Niech Święta Bożego Narodzenia, przyniosą Wam radość, pokój i wzajemną życzliwość. Niechaj staną się źródłem wzmacniania ducha, który pomoże spełnić Wasze najskrytsze marzenia!Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2022.                                                                                              …(czytaj dalej)
czwartek, 16 grudzień 2021
Informujemy, iż od 20 grudnia 2021r. do 09 stycznia 2022r. zajęcia w klasach 1-8 szkoły podstawowej będą odbywały się w trybie zdalnym na platformie Microsoft Teams. 07 stycznia 2022r. jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz opiekuńczo-wychowawczych…(czytaj dalej)
niedziela, 12 grudzień 2021
W piątkowy, zimowy dzień grupa 6-latków A wybrała się do Publicznej Biblioteki Gminnej w Fajsławicach.   Pani bibliotekarka  przeczytała dzieciom piękne opowiadanie o bałwanku. Następnie przedszkolaki z wielkim zapałem  wykonały piękne …(czytaj dalej)
sobota, 11 grudzień 2021
W tym roku pierniczkowy sezon rozpoczął się już 8 grudnia, za sprawą wyjścia grup 6-latków do GOKu  na wspólne pieczenie i ozdabianie ciasteczek. Dzieci były podekscytowane od samego rana i nie mogły się doczekać przyjazdu busa. Po dotarciu na miejsce,…(czytaj dalej)
środa, 08 grudzień 2021
7 grudnia 2021r. uczniowie klas ósmych, pod opieką pań wychowawczyń – p. Beaty Świstowskiej i p. Dagmary Soskiej oraz p. Jolanty Szymańskiej – Wacławik i p. Moniki Dumały, udali się na wycieczkę mikołajkową do kina w galerii „Plaza”…(czytaj dalej)