środa, 06 październik 2021
W piękny październikowy dzień (04.10.2021r.) uczniowie klas trzecich wybrali się do Nadleśnictwa Borek , gdzie uczestniczyli na żywo w lekcji przyrody. Wędrując ścieżką dydaktyczną dzieci  oglądały szkółki leśne, zapoznały  się z etapami pracy…(czytaj dalej)
wtorek, 05 październik 2021
Wiele naszych przedszkolaków chciałoby kiedyś w przyszłości zostać policjantem lub policjantką. Ostatnio przedszkolaki z grup 3,4 i 5-latków miały okazję spotkać się z przedstawicielem tego zawodu i posłuchać, jak wygląda praca policjanta. Mogły zadać…(czytaj dalej)
niedziela, 03 październik 2021
W piątek 01.10.2021r. uczniowie z klas 4-8 uczestniczyli w spotkaniu pt. "Jesteśmy Eko-odpowiedzialni", które poprowadziła pani Jolanta Gierszon. Podzieliła się ona swoją wiedzą na temat wpływu człowieka na środowisko i wyjaśniała, jak ważne jest to, aby…(czytaj dalej)
czwartek, 30 wrzesień 2021
W imieniu Wójta Gminy i Przewodniczącego Rady Gminy Fajsławice oraz Stowarzyszenia Manufaktura Futbolu zapraszamy na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Fajsławice, który odbędzie się w niedzielę 10 października…(czytaj dalej)
czwartek, 30 wrzesień 2021
Informujemy, iż w dniu 08 października 2021r. (piątek) w godz. 9:00-12:00 odbędą się konsultacje psychologiczne z Panią Teresą Siergiej z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krasnymstawie. Serdecznie zapraszamy.
czwartek, 30 wrzesień 2021
29 września 2021r. uczniowie klas ósmych wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Lublina. Pod opieką pań wychowawczyń: Dagmary Soskiej i Beaty Świstowskiej oraz pań nauczycielek: Moniki Dumały i Aleksandry Jaszak udali się do Laserowego Miasta Rozrywki. Na…(czytaj dalej)
czwartek, 30 wrzesień 2021
Dzień Chłopaka to ważna sprawa, dlatego też przedszkolaki z grup 5-latków A i B obchodziły go dziś w wyjątkowy sposób. Na początku uczestniczyły w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej , prowadzonych przez panią Martę Brodowską. Dzieci z ogromnym…(czytaj dalej)
środa, 29 wrzesień 2021
Zioła mają wielką moc - przede wszystkim leczniczą , ale używamy ich także w kuchni, dodajemy do kosmetyków. Nasza miejscowość słynie z uprawy ziół, dlatego dobrze jest wiedzieć co nieco o rosnących u nas ziołach. Właśnie dlatego przedszkolaki z…(czytaj dalej)
środa, 29 wrzesień 2021
27 września  uczniowie klas 7a i 7b pod opieką swoich wychowawczyń pani Alicji Greczkowskiej i pani Ewy Kasprzak byli na wycieczce w Lublinie, na warsztatach czekoladowych w  kawiarni Czekoladowej Solidarność w Galerii Handlowej Olimp. Dzieci zanurzyły się w…(czytaj dalej)
wtorek, 28 wrzesień 2021
Dnia 27 września 2021r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji korytarze szkolne zostały ozdobione flagami, plakatami i symbolami europejskimi. Mieliśmy okazję oglądać prezentacje o różnych krajach przygotowane przez…(czytaj dalej)