wtorek, 07 grudzień 2021
3 grudnia klasy V i VI pod opieką pań: Iwony Sałagi, Anny Wolińskiej, Emilii Bogusz i Joanny Kowalczyk wybrały się na wycieczkę mikołajkową do Manii Skakania - to jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie Lublina. Zajęcia odbyły się pod okiem…(czytaj dalej)
wtorek, 07 grudzień 2021
6 grudnia uczniów klas 1-8 odwiedził Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Cały dzień upłynął w mikołajkowym nastroju. W klasach pojawiły się przystrojone choinki i gazetki o świątecznej tematyce. Ponadto uczniowie ubrali się na czerwono i…(czytaj dalej)
poniedziałek, 06 grudzień 2021
Nareszcie! Dziś Mikołajki, a więc wszystkie dzieci z przedszkola czekały z niecierpliwością na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Jak zawsze Święty Mikołaj nie zawiódł przedszkolaków i pojawił się z workami pełnymi prezentów. Przedszkolaki powitały…(czytaj dalej)
niedziela, 05 grudzień 2021
3 grudnia dzieci z grupy 6-latków B wybrały się na kolejne spotkanie czytelnicze w Gminnej Bibliotece Publicznej w Fajsławicach. Tym razem Pani Justyna przeczytała bajkę o zimowym pomaganiu zwierzętom jak i kilka wierszy dotyczących zbliżających się Świąt…(czytaj dalej)
niedziela, 05 grudzień 2021
Przedszkolaki i uczniowie z klas 1-3 z wielkim zaangażowaniem dołączyli do akcji "Kartka dla obrońców granic" zorganizowanej przez Fundację Niepodległości. Wykonanie kartek wsparcia dla policjantów, żołnierzy oraz strażników granicznych, którzy…(czytaj dalej)
czwartek, 02 grudzień 2021
Poniżej przekazujemy Państwu wspólny list Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka oraz Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego dotyczący szczepień dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. Szczepienia uczniów w wieku 5-11 lat przeciw Covid-19 - list MEiN…(czytaj dalej)
czwartek, 02 grudzień 2021
W dniu 9 listopada w Szczebrzeszynie odbyły się  rejonowe Igrzyska Młodzieży w tenisie stołowym drużynowym. Drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Salecka i Aleksandra Jagiełło przegrały tylko jeden mecz i zajęły II miejsce. Chłopcy: Szymon Sałaga oraz Daniel…(czytaj dalej)
środa, 01 grudzień 2021
Międzynarodowy Dzień Tolerancji - święto obchodzone corocznie 16 listopada, ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku z inicjatywy UNESCO. Jest to święto szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie. Działania…(czytaj dalej)
sobota, 27 listopad 2021
26 listopada w naszym przedszkolu odbyła się zabawa andrzejkowa. Dzieci w pięknych strojach tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek. Tego dnia przedszkolaków czekało wiele  różnych atrakcji min. zabawa w podchody, eksperymenty z wodą,…(czytaj dalej)
sobota, 27 listopad 2021
Dnia 26.11 2021r. w naszej szkole odbyły się dwa ciekawe spotkania. Uczniowie klasy 8a i 8b mieli możliwość porozmawiania z  wirtualną asystentką - Panią Martą Wasilewską, która prowadzi zdalną pomoc w realnym biznesie oraz lekarzem weterynarii-…(czytaj dalej)