Plan lekcji rok 2020/2021 semestr II

Klasa 1A - Małgorzata Madeja

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn. religia
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40     edu. wczesn. religia koła

 

Klasa 1B -Joanna Kulbaka

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35  edu. wczesn. edu. wczesn. język angielski edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40 koła  religia  religia    

 

Klasa 2A - Urszula Paluch

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 j.angielski edu. wczesn. religia edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn.
5 11:55- 12:40 koła edu. wczesn. edu. wczesn.    j.angielski

 

Klasa 2B - Małgorzata Kopeć

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. j. angielski j.angielski edu.wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu.wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40   edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.  koła

 

Klasa 4A - Ewa Szyszko

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn.
4 10:50- 11:35 edu. wczesn. j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40   edu. wczesn. religia  religia koła

 

 Klasa 4B - Halina Błaziak

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 edu. wczesn. edu. wczesn. religia edu. wczesn. edu. wczesn.
2 8:55- 9:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
3 9:55- 10:40 edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. religia j. angielski
4 10:50- 11:35 j. angielski edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.
5 11:55- 12:40   koła edu. wczesn. edu. wczesn. edu. wczesn.

 

Klasa 5 - Iwona Sałaga

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 historia matematyka matematyka przyroda j. polski
2 8:55- 9:40 j. polski j. polski w-f religia j. angielski
3 9:55- 10:40 j. angielski w-f religia w-f w-f
4 10:50- 11:35 matematyka przyroda j. polski j. polski matematyka
5 11:55- 12:40 plastyka j. ang/ infor muzyka inf/j. ang technika
6 12:50- 13:35 godz. wych     koła  
7  13:40- 14:25          


Klasa 6 - Marek Borowik

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 j. polski matematyka w-f religia j. polski
2 8:55- 9:40 geografia j. polski j. polski matematyka matematyka
3 9:55- 10:40 w-f biologia matematyka historia j. angielski
4 10:50- 11:35 j. angielski w-f j. angielski w-f technika
5 11:55- 12:40 muzyka informatyka plastyka j. polski historia
6 12:50- 13:35 koła  godz. wych religia    
7  13:40- 14:25          


Klasa 7A - 

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 geografia j. polski j.polski j. polski matematyka
2 8:55- 9:40 w-f matematyka j. angielski w-f j. polski
3 9:55- 10:40 historia religia biologia matematyka religia
4 10:50- 11:35 matematyka historia w-f j. angielski j. angielski
5 11:55- 12:40 j. polski technika informatyka muzyka w-f
6 12:50- 13:35     koła plastyka  godz. wych

 

Klasa 7B - 

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00- 8:45 biologia religia j. angielski matematyka religia
2 8:55- 9:40 w-f j. angielski j. polski j. polski w-f
3 9:55- 10:40 geografia j. polski historia j. angielski j. polski
4 10:50- 11:35 j. polski matematyka w-f godz. wych historia
5 11:55- 12:40 matematyka w-f matematyka plastyka  muzyka
6 12:50- 13:35   technika informatyka   kola


Klasa 8A - Dagmara Soska

NrGodzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 8:00 - 8:45 historia wos wos j. angielski matematyka
2 8:55 - 9:40 w-f matematyka j. polski matematyka geografia
3 9:55 - 10:40 biologia j. polski chemia geografia chemia
4 10:50 - 11:35 matematyka w-f

w-f

historia j. polski
5 11:55 - 12:40 j. polski j. angielski fizyka matematyka j. angielski
6 12:50 - 13:35 j. niemiecki godz. wych j. niemiecki religia muzyka
7 13:40- 14:25 edb inf/ inf koło mat plastyka godz. wych
8            

  

Klasa 8B - Beata Świstowska

Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 8:00 - 8:45 j. niem/ j. ang matematyka j. polski w-f historia
2 8:55 - 9:40 w-f j. polski  j. ang/ j.niem geografia matematyka
3 9:55 - 10:40 j. ang/ j. niem historia  j. niem/ j. ang matematyka j. polski
4 10:50 - 11:35 j. polski chemia matematyka j. polski fizyka
5 11:55 - 12:40 fizyka wos chemia j. ang / j.ang inf/ inf
6 12:50 - 13:35 biologia w-f religia godz. wych wos
7 13:40- 14:25 kolo mat koło j. pol D. z religia w-f
8           edb